valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında alan almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) katakulli süresince alışveriş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle katakulli dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışveriş muktedir olmak dâhilin oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışveriş muktedir olmak o derece zorlamasız değildir. Çünkü bu çalışmalemler dolar kuru üzerinden prosedür yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin evet da oyunda elan lüks silah gücü kabilinden hilelere başvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu elan sağlıklı oynamanızı katkısızlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere alan verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de alan verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular katakulli içinde alan düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Künde süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değçalışmatirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında alan düzlük UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok bağ gören ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta katakulli yapımcıları tarafından turnuvalar esnasında tam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere izhar etmek dâhilin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu tip hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak dâhilin ruzuşeb yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her saat bir minval bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında alan düzlük duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda alan düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fent sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi hızlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot nazar boncuğu lügat kabilinden görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz temizlemek yahut bir nesneyi nişan temizlemek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir çalışmain kendiliğinden olarak yapılması mazmunına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alıntı mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://sahasatisdanismani.name.tr/ https://kapadokyabalayiotelleri.name.tr/ https://madenciliksanayi.name.tr/ https://cadirtentesemsiye.name.tr/ https://sagliklibeslenme.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al
https://seokoloji.gen.tr